UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W dzierżawę ?? Za 1 zł nie wiadomo czy by ktoś się znalazł. Zamiast "Willa plus" w karczowiskach trzeba było dofinansować Górę Chrobrego. !! Pan Śliwka i jego świta woli kolesi obdarowywać.
W dzierżawę ?? Za 1 zł nie wiadomo czy by ktoś się znalazł. Zamiast "Willa plus" w karczowiskach trzeba było dofinansować Górę Chrobrego. !! Pan Śliwka i jego świta woli kolesi obdarowywać.