UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W dzierżawę ?? Za 1 zł nie wiadomo czy by ktoś się znalazł. Zamiast "Willa plus" w karczowiskach trzeba było dofinansować Górę Chrobrego. !! Pan Śliwka i jego świta woli kolesi obdarowywać.


Anuluj