UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Postawić tam pomnik Chrystusa, większy od tego w Świebodzinie. Będzie on czuwał nad mieszkańcami i będą go odwiedzać turyści z całego świata


Anuluj