UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szczerze mówiąc, wolałbym... żeby nie było chętnych na dzierżawę. Lepiej żeby ta góra należała do wszystkich. Zniszczona droga po poprzedniej inwestycji będzie jeszcze długo straszyć. Kolejny inwestor i będzie kolejna dewastacja. Oby nie skończyło się dzierżawą pod wycinkę drzew i wysypisko. Ten teren jest zbyt piękny żeby go głupio stracić.