UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak powstala Wschodnia, to zrobił się dobry drugi dojazd do Góry Chrobrego, łatwo też można stamtąd zrobić wjazd na szczyt do ew. knajpy i wieży widokowej, nie psując krajobrazu od strony Elbląga. Wartość terenu wzrosła.