UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak powstala Wschodnia, to zrobił się dobry drugi dojazd do Góry Chrobrego, łatwo też można stamtąd zrobić wjazd na szczyt do ew. knajpy i wieży widokowej, nie psując krajobrazu od strony Elbląga. Wartość terenu wzrosła.


Anuluj