39
25.09.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@harleyempolesie - Oszukał was ten Ch na kachych łapach który chodzi w marynarce Giertycha
8* (2023.09.26)
Za to dyrektorzy i prezesi tych spółek mają się dobrze, ich pensje nie są adekwatne do poniesionych strat
Znawca tematu (2023.09.26)

info

11  
  1
O zysku o zysku. To tak jakbyś w budżecie domowym po odliczeniu wszystkich kosztów w skali roku miałbyś na koncie oszczędnościowym 177tys PLN. Plus 177tys od stanu 0 = dochód nie przychód.
(2023.09.26)
Jak to możliwe że EPGK za rok 2022 ma stratę milion natomiast Cleaner za rok 2022 ma zysk 5 milionów ??? ciekawostka może Prezesa Clenera zatrudnić na Prezesa EPGK i problem będzie rozwiązany ….
ciekawy (2023.09.26)
@ciekawy - przyczyna jest prosta. cleaner zarządza swoim mieniem, EPGK mieniem wspólnym. Cleaner jest prowadzony jak zwykła firma, EPGK no właśnie, jak ?
Jacyna (2023.09.26)
tak długo jak komunikacja -tramwajowe trasy nie zminią sie tak długo beda straty. Do tego te złomowisko na szynach. Autobusy nastepne graty bez klimy do tego ciasne, krótkie. Ludzie co wy wyprawiacie w tych spółkach. Macie mózgi czy sieczka.
(2023.09.26)

info

2  
  0
"Zarząd Portu Morskiego - 177 tys. zł zysku (w 2021 r. zysk wyniósł 89,5 tys. zł). " To dopiero "złoty interes". Miasto wtopiło 100 000 000 zł. Populizm i socjotechnika około 3 000 000 000 zł. A tu port wystrzelił z zyskiem 177 000 zł. Ciekawe jaką część zysku portu stanowią pieniądze płacone przez firmy budujące kanał do kaczego rowa ?
GłębokaMyśl (2023.09.26)

info

2  
  2
Port, prawie 1,8 promila rentowności gwarantuje pierwszy zysk netto dla miasta już za 565 lat. Rachunek nie uwzględnia nakładów poniesionych przez państwo polskie ponieważ wtedy zysk netto może się pokazać już po opuszczeniu Ziemi przez ludzkość... ( 17514 lat )
GłębokaMyśl (2023.09.26)

info

0  
  0
@Jacyna- mienie nie ma nic wspólnego czy jest w rękach prywatnych czy nie, ważna jest aby osoba powołana do zarządzania była kumata i umiała wypracować ZYSK. Bo te ten milion straty z epgk będą nam doliczone do opłat za śmieci. Za tą niegospodarność my mieszkańcy zapłacimy.
ciekawy (2023.09.26)

info

2  
  0