UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

tak długo jak komunikacja -tramwajowe trasy nie zminią sie tak długo beda straty. Do tego te złomowisko na szynach. Autobusy nastepne graty bez klimy do tego ciasne, krótkie. Ludzie co wy wyprawiacie w tych spółkach. Macie mózgi czy sieczka.