A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bujny i szalony czas Bizancjum pada! No straszny żal-:))))
A kto pamięta takiego geniusza ( prezesa) Orlenu co w 2008 roku zrobił 2,5 miliarda straty ? Jak można na spółce paliwowej zrobić taki minus ?
Komu się pomieszało. Mowa jest o zysku.
Niektórzy elblążanie to są POrąbani, bo wolą głosować na PO, PSL, Lewicę a potem się dziwią, że nic z tego nie mają
Jeżeli chcecie, żeby port w Elblągu został rozbudowany to musimy Wcisły pozbyć się z senatu. Ja rozumiem nie musicie kochać, lubić PiS, ale jeżeli zależy wam na rozbudowie portu to nie macie wyjścia
Jak zniszczono elbląskie ciepłownictwo i kto zniszczył ? - wymaga kompleksowej analizy. I ona będzie.
Za 0.85 Gj zaplaciłem fakture 365 zł. Nie rozumiem dlaczego jest na fakturze przysył ciepła co, w okresie jak mam na wezle zamkniete CO i pobór 2 kw. Za co ja tej bandzie płacę.
@mtsz - EPEC - jak już wielokrotnie pisałem jest po to, by urzędowe pociotki, prezesi, zarzad, mieli atrakcyjne pensje I jest pošrednikiem w sprzedaży ciepła, I jak to pośrednik musi zarobić, dlatego między innymi ceny ciepła wciąž rosną I na przekór ekonomi I zapewnieniom prezydenta o jego obniżce- wzrost cen ciepła jest oczywiście podyktowany wzrostem cen paliw. Oczywiście, że Energa jako produced mogłaby bezpošrednio sprzedawać ciepło bez pośrednika, ale nie po to wiele lat temu stworzono EPEC, by teraz stracić tak intratne stanowiska, a że przynosi on nieustające straty, to kogo głowa boli?... podatnik I tak pokryje wszystko!!
Kto rozliczy oszusta w za ciasnej marynarce, który obiecywał jakiś czas temu obniżkę cen ciepła?
a może by tak zaprezentować zadłużenie spółek skarbu państwa za rządów PiS np. elektrociepłowni elbląg?