UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za to dyrektorzy i prezesi tych spółek mają się dobrze, ich pensje nie są adekwatne do poniesionych strat
Znawca tematu
Za to dyrektorzy i prezesi tych spółek mają się dobrze, ich pensje nie są adekwatne do poniesionych strat
Znawca tematu