UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O zysku o zysku. To tak jakbyś w budżecie domowym po odliczeniu wszystkich kosztów w skali roku miałbyś na koncie oszczędnościowym 177tys PLN. Plus 177tys od stanu 0 = dochód nie przychód.


Anuluj