UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Jacyna- mienie nie ma nic wspólnego czy jest w rękach prywatnych czy nie, ważna jest aby osoba powołana do zarządzania była kumata i umiała wypracować ZYSK. Bo te ten milion straty z epgk będą nam doliczone do opłat za śmieci. Za tą niegospodarność my mieszkańcy zapłacimy.

ciekawy