UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jacyna- mienie nie ma nic wspólnego czy jest w rękach prywatnych czy nie, ważna jest aby osoba powołana do zarządzania była kumata i umiała wypracować ZYSK. Bo te ten milion straty z epgk będą nam doliczone do opłat za śmieci. Za tą niegospodarność my mieszkańcy zapłacimy.
ciekawy