UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kto pamięta takiego geniusza ( prezesa) Orlenu co w 2008 roku zrobił 2,5 miliarda straty ? Jak można na spółce paliwowej zrobić taki minus ?
smartfonowcy
A kto pamięta takiego geniusza ( prezesa) Orlenu co w 2008 roku zrobił 2,5 miliarda straty ? Jak można na spółce paliwowej zrobić taki minus ?
smartfonowcy