A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
oto Asy biznesu:-)))) po elbląsku! pozamieniali i odstawili mądrych ludzi, otoczyli się....... tym czym się otoczyli więc efekty widoczne gołym okiem! a członkowie rad to co tylko łapa po kasę czy coś w tym kierunku zrobili? co za wstyd !
ale grunt że prezesikom pensyjka na konto przybywa i wzrasta!!! prawdziwi Dyzmy !
@Komuna w czystej postaci - Spokojnie odbija sobie po wyborach i przez kolejne 4 lata
Gdzie jest właściciel czyli prezydent Elbląga Witold Wróblewski. Bo to on jest organem wlaścicielskim w imieniu miasta Elbląga. Straty były generowane przez cały rok - one nie powstały ostatniego dnia roku czyli 31 grudnia 2022.Jeszcze raz pytam gdzie był właściciel gdzie były rady nadzorcze zarządy? Proszę podać te osoby z imienia i nazwiska bo to one trwania dobrostan Elbląga. Prezydent to gospodarz ale od dzisiaj nie będą używał tego tytułu3 bo ten gość na to nie zasługuje. Nie jest w stanie pilnować spraw miasta. Myślę że nie upilnowalby stadka prosiaków bo nie ma trzeźwości myślenia, nie widzi zagrożeń, nie kontroluje klakierów. Jest niebezpieczny dla Elbląga. Elbląg tonie w każdym w każdym wymiarze. Jaki jest stan spółek po 2 kwartalne - są na plusie? Czy znów w plecy?
A ty możesz się pochwalić takim wynikiem? Czyli odłożyłeś w ubiegłym roku ponad 177 ty. To dobrze.
Ale kicha, poustawiali jakis gości na piedestale i klapa zaliczona i dobrze im tak choć nie bez niekorzystnego wplywu na mieszkańców! Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka!
EPGK strata milion?! Masakra
Wodociągi (EPWiK) to monopol naturalny. Ceny na usługi - regulowane. Nowy dyrektor (podobno as ekonomii) uzyskując stratę (sytuacja bez precedensu w tej spółce) wystawił świadectwo sobie, prezydentowi i radzie nadzorczej.
No, tak jak w rządzie, przykład idzie z góry. Tylko oni łyżeczką, tłuste koty chochlą, albo prosto z koryta.
Pleciesz bzdury przychód Ci się z dochodem pomieszał. No chyba że na grudzień 2022 masz w słoikach 177tys w gotówce. Ty plus te inne modelowe gospodarstwa domowe.