UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za 0.85 Gj zaplaciłem fakture 365 zł. Nie rozumiem dlaczego jest na fakturze przysył ciepła co, w okresie jak mam na wezle zamkniete CO i pobór 2 kw. Za co ja tej bandzie płacę.
Za 0.85 Gj zaplaciłem fakture 365 zł. Nie rozumiem dlaczego jest na fakturze przysył ciepła co, w okresie jak mam na wezle zamkniete CO i pobór 2 kw. Za co ja tej bandzie płacę.