UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za 0.85 Gj zaplaciłem fakture 365 zł. Nie rozumiem dlaczego jest na fakturze przysył ciepła co, w okresie jak mam na wezle zamkniete CO i pobór 2 kw. Za co ja tej bandzie płacę.


Anuluj