UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niektórzy elblążanie to są POrąbani, bo wolą głosować na PO, PSL, Lewicę a potem się dziwią, że nic z tego nie mają
Niektórzy elblążanie to są POrąbani, bo wolą głosować na PO, PSL, Lewicę a potem się dziwią, że nic z tego nie mają