UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli chcecie, żeby port w Elblągu został rozbudowany to musimy Wcisły pozbyć się z senatu. Ja rozumiem nie musicie kochać, lubić PiS, ale jeżeli zależy wam na rozbudowie portu to nie macie wyjścia
Jeżeli chcecie, żeby port w Elblągu został rozbudowany to musimy Wcisły pozbyć się z senatu. Ja rozumiem nie musicie kochać, lubić PiS, ale jeżeli zależy wam na rozbudowie portu to nie macie wyjścia