215
29.07.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@­­­­­­Np. - Jesteś durniem głosując na mniejsze zło. To przez takich jak ty Elbląg dziadostwem stoi i jest hamowany w rozwoju. Wystarczy pojeździć po Polsce aby zobaczyć że Elblągiem zarządzają źli ludzie. Nie ma czegoś takiego jak mniejsze zło, zło to zło.
Wonzruskimi (2023.07.27)
Partia która wysyłała PKW do "demokratycznej" Moskwy na szkolenia, chce pilnować wyborów. Koń by się uśmiał. Metody iście SBckie.
Niezadowolony (2023.07.27)

info

23  
  3
@Wonzruskimi - Jak nie umiesz zrozumieć: "mniejsze" zło = PO, "duże" zło = PIS. Albo inaczej PIS jest ze 100 razy gorszy od PO, rozumiesz teraz?
­­­­­­Np. (2023.07.27)
Jakie to towarzystwo na tej focie jest żałosne /bez wstydu bez honoru żal na was patrzeć. A szpitala to kto pilnuje ?!!
Pracuś. (2023.07.27)

info

26  
  6
Niech popilnują kapci kapciowej :)
śmiechnasali (2023.07.27)

info

20  
  2
Nie róbcie tu Towarzysze nielegalnego zbiorowiska proszę się rozejść no już no już do domu i do pracy. Jak nie macie zajęcia to trawę kosić bo Elbląg zarósł jak PGR.
CN. (2023.07.27)

info

26  
  1
@TeofilSkorupa - Robisz błąd próbując dyskutować z nimi za pomocą logiki. Oni nie kierują się rozumem tylko czystymi emocjami. Żyją tylko g.. no burzami produkowanymi ciągle przez ich jedyne okno na świat, TVN.
inzynier3 (2023.07.27)
@­­­­­­Np. - Ciekawe rozumowanie. Skoro Hitler i Stalin mieli swoich wrogów, to żadni wrogowie nie istnieją i wszyscy ci, którzy mówią o wrogach ojczyzny są jak Stalin i Hitler. Czy ty nie widzisz jakie brednie wypisujesz ?
inzynier3 (2023.07.27)
@inzynier3 - To dlaczego, tylko, ze nie popieram PIS, jestem wyzywany przez jakiegoś pisowskiego skorupę, od wrogów Ojczyzny? Daleko mi do wrogów Ojczyzny. Dla mnie to stalinizm w czystej postaci.
­­­­­­Np. (2023.07.27)
co za Patologia!!!! Gelert szpitala pilnować tego bałąganu, żenada lepiej pilnujcie swoich partyjniaków zeby nie kradli
Pit stop (2023.07.27)

info

28  
  2