UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@­­­­­­Np. - Sam sobie zaprzeczasz. Jeżeli byłbyś człowiekiem przyzwoitym i miał w sobie choć krztynę patriotyzmu nie atakował byś naszego rządu który wszystko co może robi tylko z myślą o ojczyźnie ani tym bardziej nie stał byś po stronie ludzi podłych, którzy tylko myślą jak nogę mu podstawić.

TeofilSkorupa

Anuluj