UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Np. - Sam sobie zaprzeczasz. Jeżeli byłbyś człowiekiem przyzwoitym i miał w sobie choć krztynę patriotyzmu nie atakował byś naszego rządu który wszystko co może robi tylko z myślą o ojczyźnie ani tym bardziej nie stał byś po stronie ludzi podłych, którzy tylko myślą jak nogę mu podstawić.
TeofilSkorupa