UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie tak wcale dawno sami "pilnowali" swoich "wyborów", że o wynikach poinformowali po tygodniu. Już wówczas powinni przegrać, ale sami wiedzą co robili i teraz sami się boją. Nigdy więcej PO. Nie i....
Nie tak wcale dawno sami "pilnowali" swoich "wyborów", że o wynikach poinformowali po tygodniu. Już wówczas powinni przegrać, ale sami wiedzą co robili i teraz sami się boją. Nigdy więcej PO. Nie i....