UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie tak wcale dawno sami "pilnowali" swoich "wyborów", że o wynikach poinformowali po tygodniu. Już wówczas powinni przegrać, ale sami wiedzą co robili i teraz sami się boją. Nigdy więcej PO. Nie i....


Anuluj