UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Mama Stiflera - Coś Ci się lalko odkleiło i to porządnie... ustalono już że PiS kablował w Brukseli wcześniej i zapomniał wół jak cielęciem był jak mawiają. Opozycji dokleimy winę za lockdown zdrowo Cię grzeje pod tym deklem. Pali się pod tymi stołkami PiS winnych będą szukać przegranej kampanii. Wtedy będzie to cyrk aż miło będzie patrzeć.
Marcin40