215
29.07.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Sturmabteilung... Nic dodać, nic ująć... Brygady Tuska...
(2023.07.29)

info

7  
  2
Proszę mi powiedzieć co Pan Wciska zrobił dla elblążan przez ostatnie 10 lat. Jaki program wyborczy ma opozycja? Nic nie słychać tylko ciągle narzekanie i szkalowanie obecnej władzy to jest cały program...
Berol (2023.07.29)

info

13  
  0
Może jeszcze będą stać z kijami albo karabinami i mówić na kogo głosować? Banda lewacko komunistycznych POpapranców. Metody rodem ze wschodniej Ukrainy jak ruskie przekonywały siła do referendum.
Janusz Nosacz (2023.07.29)

info

13  
  0
Możecie swojej zdradziecki d.... pilnować a nie wyborów.
Niezadowolony (2023.07.29)

info

7  
  0
Wybory beda pilnowane, czy to sie wam oszusci z PIS podoba, czy nie. Placz w komentarzach bo zycie na cudzy koszt sie konczy. Fajnie bylo? To koniec, oszusci. Koniec.
(2023.07.29)

info

2  
  12
@Mama Stiflera - Jak to co zrobił dla miasta, dla kraju?, wielkie NIC !!!, ale za to jaką kasiorę zgarnął I dalej zgarnia za tą ogromną wiedze w sprawie pogłębienia ostatniego 800 metrowego odcinka do Portu - taniej by wyszło pogłębić niż płacić juž tyle lat za nic nierobienie. Polska to bogaty kraj, bo I pagoda jes dla
Bogaczy (2023.07.29)
Slawka Nowaka przypilnujcie i tego pajaca z senatu, ktory blokuje juz 2.5 roku uchylenie swojego immunitetu. Maja tupet Reseciarze
(2023.07.29)

info

13  
  2
To mi pachnie Bialorusią i Rosją, oni beda tam stac i pilnowac czy sie glosuje na PO a jak nie to beda donosic na tych co glosuja na cos innego niz PO? Od dawna sie mowi ze tu sa POwiazania ćwierk-PO-milicja -sady-dziennikarze i ze za kjrytyke wladzy elblazanie sa scigani przez SB, MO. Ktos donosi. Teraz ta sama szajka grozi elblazanom ze beda stac w lokalach wyborczych i strzelac z ucha? Moze jeszcze bedziecie elblazanom karty do glosowania wyrywac i sami zakreslac? Co ten nierob motorowka znowu wymysli? co on zrobil dla miasta przez tyle lat nierzadow? co zrobil dla przekopu i dla elblaskiego portu? jakos nie kojaze tego faktu. Wy ci ktorzy chceieli do spolki z PIS segregowac polakow i naklanialiscie do przymusu szprycy? to my Elblazanie bedziemy pilnowac abyscie sie do koryta nie dostali bo macie ssmanskie zapedy co udowodniliscie podczas sztucznie wykreowanej plandemii, jakos wtedy nie broniliscie polakow przez lockdownami i przymusem aresztow domowych. gdzie wy wtedy byliscie i komu sluzyliscie?
Nigdy wiecej PO (2023.07.30)
Elbląg wolny od pisss!!
Ugff (2023.07.30)

info

3  
  8
@­­­­­­Np. - To są ci sami pilnowacze, co pilnowali żeby przekop nie powstał, to cud, że ten kraj się jednak rozwija mimo tylu dywersantów I jeszcze nas stać by im płacić pensjè za to mieszanie, krytykę i dywersję. , Won do ruskich albo do niemców, oni zasze byli przeciw nam.
Won stąd (2023.07.30)