UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proszę mi powiedzieć co Pan Wciska zrobił dla elblążan przez ostatnie 10 lat. Jaki program wyborczy ma opozycja? Nic nie słychać tylko ciągle narzekanie i szkalowanie obecnej władzy to jest cały program...
Berol