UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proszę mi powiedzieć co Pan Wciska zrobił dla elblążan przez ostatnie 10 lat. Jaki program wyborczy ma opozycja? Nic nie słychać tylko ciągle narzekanie i szkalowanie obecnej władzy to jest cały program...

Berol

Anuluj