UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Mama Stiflera - Jak to co zrobił dla miasta, dla kraju?, wielkie NIC !!!, ale za to jaką kasiorę zgarnął I dalej zgarnia za tą ogromną wiedze w sprawie pogłębienia ostatniego 800 metrowego odcinka do Portu - taniej by wyszło pogłębić niż płacić juž tyle lat za nic nierobienie. Polska to bogaty kraj, bo I pagoda jes dla

Bogaczy