A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Won z gudłajami szabesgojami lewactwem i banderowcami. Polak w Polsce gospodarzem!
@Nigdy wiecej PO - Tylko, że to pis jest rosyjski i białoruski. Chcecie oszukac wybory, to pewne. Z resztą, najprawdopodobniej to raz zrobiliście. Teraz sie was przypilnuje - dobrze przypilnuje.
@Np. - Pilnujecie pilnujcie wtedy dokładnie dowiecie się ile w d.. ę dostaniecie od PiS-u :)
@Np. - ile ci płacą za te wypociny. Zgaś tvn a włącz pracę mózgu, jeżeli jeszcze coś z tego zostało, wtedy może przejrzysz na oczy i do okulisty nie trzeba będzie chodzić :)
@Np. - Porównanie do stalinowskich represji bardzo na miejscu.
Omamiacie ludzi a po głosowaniach widać że jak jeden mąż głosujecie. Dla takich jak wy stryczek tylko.
Portel to cenzor!!
"Zgaś tvn a włącz pracę mózgu" - Przyjacielu. Nie oglądam TVN, TVP, Trwam, czy innych oszołomskich telewizji od ponad 15 lat W OGÓLE, rozumiesz. pewnie nie za bardzo. To Twoje myślenie, że każdy kto nie popiera obecnej plagi cwaniactwa, TVN, ogląda - a co to TVN, zapytam? Czasami u kogoś zobaczę przez chwilę jakąś telewizję i proszę by wyłączył. Właśnie, wystarczy tylko myśleć, nie trzeba TVN, czy TVP, by widzieć jaki bałagan jest. Wiele informacji o upadku gospodarki czerpię z rządowych stron, wystarczy trochę poszukać - bo niestety muszą te dane publikować. Ogólnie jest teraz tragedia z polską gospodarką. No dawać minusy trolliki, ostro!