215
29.07.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Elblążanie dumni z PIS - Tylko w Polsce można być dumnym z piss
Ksiądz (2023.07.30)
@TeofilSkorupa - Pissowski troll pierwszy raz powiedział prawdę
Jak ślepej kurze (2023.07.30)
Won z gudłajami szabesgojami lewactwem i banderowcami. Polak w Polsce gospodarzem!
Rodacy Kamraci. (2023.07.30)

info

3  
  4
@Nigdy wiecej PO - Tylko, że to pis jest rosyjski i białoruski. Chcecie oszukac wybory, to pewne. Z resztą, najprawdopodobniej to raz zrobiliście. Teraz sie was przypilnuje - dobrze przypilnuje.
(2023.07.30)
@­­­­­­Np. - Pilnujecie pilnujcie wtedy dokładnie dowiecie się ile w d.. ę dostaniecie od PiS-u :)
(2023.07.30)
@­­­­­­Np. - ile ci płacą za te wypociny. Zgaś tvn a włącz pracę mózgu, jeżeli jeszcze coś z tego zostało, wtedy może przejrzysz na oczy i do okulisty nie trzeba będzie chodzić :)
(2023.07.30)
@­­­­­­Np. - Porównanie do stalinowskich represji bardzo na miejscu.
(2023.07.30)
Omamiacie ludzi a po głosowaniach widać że jak jeden mąż głosujecie. Dla takich jak wy stryczek tylko.
Fer (2023.07.30)
Portel to cenzor!!
000009 (2023.07.30)

info

5  
  2
"Zgaś tvn a włącz pracę mózgu" - Przyjacielu. Nie oglądam TVN, TVP, Trwam, czy innych oszołomskich telewizji od ponad 15 lat W OGÓLE, rozumiesz. pewnie nie za bardzo. To Twoje myślenie, że każdy kto nie popiera obecnej plagi cwaniactwa, TVN, ogląda - a co to TVN, zapytam? Czasami u kogoś zobaczę przez chwilę jakąś telewizję i proszę by wyłączył. Właśnie, wystarczy tylko myśleć, nie trzeba TVN, czy TVP, by widzieć jaki bałagan jest. Wiele informacji o upadku gospodarki czerpię z rządowych stron, wystarczy trochę poszukać - bo niestety muszą te dane publikować. Ogólnie jest teraz tragedia z polską gospodarką. No dawać minusy trolliki, ostro!
­­­­­­Np. (2023.07.30)