215
29.07.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak chcą przypilnować, to niech sami pilnują.
Hm. (2023.07.29)

info

6  
  1
współczuję ci prostaczku
katon (2023.07.29)
No tak Juras i ta reszta w ramach protestu popełnijcie samospalenie bo już wam odbija!!!!!
(2023.07.29)

info

9  
  0
Złodzieje z Platformy chcą pilnować wyborów. Hahahhahahaj
(2023.07.29)

info

13  
  2
zdelegalizować zjednoczoną partię robotniczą POPiSLDPSL... !
youtu.be/Qnt7Xerft-c (2023.07.29)

info

8  
  0
@Elblążanie dumni z PIS - Dumna jesteś z PiS i tych kolejek ? Gratuluję logiki. To od ośmiu lat służba zdrowia spada na PiS sorry tak to działa.2 lata do endokrynologa fajnie ale ty dumna jesteś amebo.
(2023.07.29)
Wiedzą że przegrają wybory to ruszy propaganda że wybory zostały sfałszowane. A zapomnieli jak przed ogłoszeniem wyników wyborów niby hakerskie włamanie było
mnich (2023.07.29)

info

7  
  0
Łapać złodzieja..... krzyczy złodziej do złodzieja
vk (2023.07.29)

info

9  
  0
Trole soviecko germańscy.... pilnować ostro
v2 (2023.07.29)

info

4  
  0
@­­­­­­Np. - Idiota pozostanie idiota. Jakie to smutne. Elblazanie nigdy nie nabiorą rozumu, a potem płaczą, że mają Wroble. Ech, co ty masz we łbie?
Dominikus (2023.07.29)