A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak chcą przypilnować, to niech sami pilnują.
współczuję ci prostaczku
No tak Juras i ta reszta w ramach protestu popełnijcie samospalenie bo już wam odbija!!!!!
Złodzieje z Platformy chcą pilnować wyborów. Hahahhahahaj
zdelegalizować zjednoczoną partię robotniczą POPiSLDPSL... !
@Elblążanie dumni z PIS - Dumna jesteś z PiS i tych kolejek ? Gratuluję logiki. To od ośmiu lat służba zdrowia spada na PiS sorry tak to działa.2 lata do endokrynologa fajnie ale ty dumna jesteś amebo.
Wiedzą że przegrają wybory to ruszy propaganda że wybory zostały sfałszowane. A zapomnieli jak przed ogłoszeniem wyników wyborów niby hakerskie włamanie było
Łapać złodzieja..... krzyczy złodziej do złodzieja
Trole soviecko germańscy.... pilnować ostro
@Np. - Idiota pozostanie idiota. Jakie to smutne. Elblazanie nigdy nie nabiorą rozumu, a potem płaczą, że mają Wroble. Ech, co ty masz we łbie?