UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wybory beda pilnowane, czy to sie wam oszusci z PIS podoba, czy nie. Placz w komentarzach bo zycie na cudzy koszt sie konczy. Fajnie bylo? To koniec, oszusci. Koniec.


Anuluj