A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Partia, która pozwoliła na składowanie w Polsce szkodliwych śmieci niemieckich, stanowiących teraz ok 70% wszystkich odpadów, które do Polski trafiły - choć w 2015r było ich niewiele- po prostu nie może rządzić Polską. Oni jak Rewiński w Zmiennikch. Wniósł z taksówkarzem jakieś podło no 9 piętro by za chwilę krzyczeć a zabrać to podło, kto to wniósł. Skandal. Do sądu idą - co ci Niemcy tu nazwozili.
Poparcie dla PIS jest wprost proporcjonalne do dochodów (datków), które generuje dla popierającego i odwrotnie proporcjonalne do uczciwej pracy dla kraju. To wzór na poparcie dla PIS. Po komentarzach to doskonale widać.
Fajnie jest jak zlodziej krzyczy Lapaj zlodzieja!. Odświezcie jeszcze postulat ze stycznia 2022 zeby otworzyli wam granice z Obłastią. Reseciarze!!!!
Przez wiele lat w wyborach kierowałem się przedewszystkim kandydatem, tym co planował zrobić dla mojego regionu i dla mnie wyborcy jako obywatela polski i nie podoba mi się obecnie narracja żadnej opcji politycznej, kreowanie "poglądów partii" z całą pewnością na pytania o to co kandydaci planują zrobić w swoich konkretnych okręgach wyborczych czy znają problemy mieszkańców czego oni potrzebują odpowiedź jest ogólnie ta sama "partia x kontra partia y" my zrobimy. Jestem rozczarowany obecnymi wszystkimi kampaniami wyborczymi wszystkich ugrupowań wiec na chwilę obecną zostaję w domu w dniu wyborów
Aleksandr Łukaszenka: "Pomagałem pisowi fałszować wybory prezydenckie w 2020 roku. " putinowcy i spółka (pis) zrobią wszystko aby sfałszować wybory, bo wiedzą że nie wygrają uczciwie wyborów. Ludzie mają dość okradania państwa przez partię interesów sowieckich (pis) i wciskanie ciemnoty jak to w Polsce jest dobrze. Ludzie widzą jaka jest drożyzna i rozkradanie budżetu przez tłuste pisowskie koty. Macie gdzieś KPO i zbicie inflacji. Cela + co raz bliżej to się boicie.
PiS nienawidzi UE I chyba planuje wyjście z UE. Powinni wyjść i pójść na Białoruś albo do Ukrainy. Najbliżej mają. Ci co zostaną w Polsce w końcu odetchną z ulgą.
Barany Po wskie i PsL owskie trzeba bylo pilnowac wyborow w 2014 ROKU, cwaniaczki, Dwa tygodniie liczyliscie i zpopparcia 7% PSLU zrobilo sie !& CUD nad Wisla to juz Drugi CUD w histori Polski !!!!!
Tam gdzie w samorządach ''rządzi'' PO tam odpady z Niemiec.
@Np. - Šmietanka elbląskich mącicieli, ... jeszcze słychać śmiech I rźenie koni... buaha ha ha.... konia z rzędem oddac temu, co cię wmawia naiwnemu, że najlepsi są na zdjęciu, WYGRA nowy- nie tych pięciu
Kogo chcecie pilnować? Czy to nie ten gostek w sali sejmował zaglądał do cudzej torebki? Wg powiedzenia, złodziej krzyczy łapcie złodzieja. Patrząc na towarzystwo to wygląda to już na jakiś obłęd.