UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przez wiele lat w wyborach kierowałem się przedewszystkim kandydatem, tym co planował zrobić dla mojego regionu i dla mnie wyborcy jako obywatela polski i nie podoba mi się obecnie narracja żadnej opcji politycznej, kreowanie "poglądów partii" z całą pewnością na pytania o to co kandydaci planują zrobić w swoich konkretnych okręgach wyborczych czy znają problemy mieszkańców czego oni potrzebują odpowiedź jest ogólnie ta sama "partia x kontra partia y" my zrobimy. Jestem rozczarowany obecnymi wszystkimi kampaniami wyborczymi wszystkich ugrupowań wiec na chwilę obecną zostaję w domu w dniu wyborów
Rozczarowany partiami i wybora