215
29.07.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Desperaci, przyklejcie sobie te serca na d. Nigdy więcej rządów PO, PSL, SLD. Won.
(2023.07.27)

info

21  
  5
Zabawni ludzie. Posmiałbym. sie ale tak naprawdę to ich spektakle trącą tragifarsą i nie ma powodów do wesołości. Tylko żenada.
(2023.07.27)

info

17  
  0
@­­­­­­Np. - Nie pisowskie tylko komenty ludzi myślących.
(2023.07.27)
Targowica, oszuści i złodziejaszki oznajmiają że będą pilnować wyborów. Ale jaja. A gdyby tak spakować ich w pociąg i wysłać na Białoruś? Wszak oni biegli z siatkami w kierunku Białoruskiej granicy. A polskich strażników granicznych nazywali mordercami. W Elblągu pilnują żeby port nigdy się nie rozwijał i zawsze był parkingiem dla tirów z jedną ładowarką i obeliskiem ćwierka. Jakiej narodowości sat ci ludzie że tak bardzo nienawidzą polski i Polaków? Ich program to dorwać się do żłoba i wykonywać zalecenia eurokomuny. Zostało zniszczenie polskiego rolnictwa. Przemysł węglowy już zniszczyli, stoczniowy też.
Zdziwiona lona (2023.07.27)

info

22  
  3
PO = Partia Obłąkanych
??? (2023.07.27)

info

28  
  6
@Kek - Ale masz naje.. nie idioto ! Triki ruski !
Amen (2023.07.27)
@Kek - Trolu ruski
Amen (2023.07.27)
Dla platfusów sprawne zasobne państwo to afera :D
(2023.07.27)

info

15  
  5
"Nie pisowskie tylko komenty ludzi myślących. " - właśnie widać, jasne, potwierdzam - mądrych.
­­­­­­Np. (2023.07.27)
Ale Tu Pisiorów=STRACH widać i czuć.
Zakanalak (2023.07.27)