A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Desperaci, przyklejcie sobie te serca na d. Nigdy więcej rządów PO, PSL, SLD. Won.
Zabawni ludzie. Posmiałbym. sie ale tak naprawdę to ich spektakle trącą tragifarsą i nie ma powodów do wesołości. Tylko żenada.
@Np. - Nie pisowskie tylko komenty ludzi myślących.
Targowica, oszuści i złodziejaszki oznajmiają że będą pilnować wyborów. Ale jaja. A gdyby tak spakować ich w pociąg i wysłać na Białoruś? Wszak oni biegli z siatkami w kierunku Białoruskiej granicy. A polskich strażników granicznych nazywali mordercami. W Elblągu pilnują żeby port nigdy się nie rozwijał i zawsze był parkingiem dla tirów z jedną ładowarką i obeliskiem ćwierka. Jakiej narodowości sat ci ludzie że tak bardzo nienawidzą polski i Polaków? Ich program to dorwać się do żłoba i wykonywać zalecenia eurokomuny. Zostało zniszczenie polskiego rolnictwa. Przemysł węglowy już zniszczyli, stoczniowy też.
PO = Partia Obłąkanych
@Kek - Ale masz naje.. nie idioto ! Triki ruski !
@Kek - Trolu ruski
Dla platfusów sprawne zasobne państwo to afera :D
"Nie pisowskie tylko komenty ludzi myślących. " - właśnie widać, jasne, potwierdzam - mądrych.
Ale Tu Pisiorów=STRACH widać i czuć.