UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Partia, która pozwoliła na składowanie w Polsce szkodliwych śmieci niemieckich, stanowiących teraz ok 70% wszystkich odpadów, które do Polski trafiły - choć w 2015r było ich niewiele- po prostu nie może rządzić Polską. Oni jak Rewiński w Zmiennikch. Wniósł z taksówkarzem jakieś podło no 9 piętro by za chwilę krzyczeć a zabrać to podło, kto to wniósł. Skandal. Do sądu idą - co ci Niemcy tu nazwozili.
Czy