UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie jest jak zlodziej krzyczy Lapaj zlodzieja!. Odświezcie jeszcze postulat ze stycznia 2022 zeby otworzyli wam granice z Obłastią. Reseciarze!!!!
Fajnie jest jak zlodziej krzyczy Lapaj zlodzieja!. Odświezcie jeszcze postulat ze stycznia 2022 zeby otworzyli wam granice z Obłastią. Reseciarze!!!!