UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie jest jak zlodziej krzyczy Lapaj zlodzieja!. Odświezcie jeszcze postulat ze stycznia 2022 zeby otworzyli wam granice z Obłastią. Reseciarze!!!!


Anuluj