A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Kat_Na_Idiotów - Komuchy i postkomuchy popierające Niemcy i Rosję z marzeniami na IV Rzeszę Niemiecką
@Przypilnujemy - Popieramy Prawdziwych Polaków i Patriotów, którzy dbają o własny naród a nie o postkomusze stanowiska i posady dla rodzin
Panie Wcisła porównywanie kogoś do mordercy i ludobójcy jest chyba karalne a przynajmniej nie etyczne ale jaka partia tacy politycy ! Swoją drogą szkoda że nie wiedziałem o wizycie mojego ulubieńca Nitrasa bo z chęcią zdjąłbym ten głupi uśmieszek z jego twarzy.
Panowie policzmy głosy
wygrał, właśnie o to chodzi, że oszustów trzeba pilnować
Tylko PIS, żadne łajzy z POpaprańców.
Partia, która wymyśliła zakaz wstępu do lasu, żeby drzew covidem nie zarazić po prostu nie może rządzić Polską.
Wprowadzacie mowę nienawiści. Nie chce mi się nawet patrzeć na wasze kombinatorskie twarze.
Nissan, Lexus i Toyota.
Żadnego PiSu!!!! Ktokolwiek aby tylko nie PiS. Bo inaczej będziemy drugą Białorusią