UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PiS nienawidzi UE I chyba planuje wyjście z UE. Powinni wyjść i pójść na Białoruś albo do Ukrainy. Najbliżej mają. Ci co zostaną w Polsce w końcu odetchną z ulgą.
Czy
PiS nienawidzi UE I chyba planuje wyjście z UE. Powinni wyjść i pójść na Białoruś albo do Ukrainy. Najbliżej mają. Ci co zostaną w Polsce w końcu odetchną z ulgą.
Czy