36
11.07.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
możne zburzyć budynki komunalne - zbk
(2023.07.11)

info

3  
  2
Pan prezydent zbiera pieniążki na różne ważne inwestycje. Na przykład na kolejny remont nawierzchni mostu na Starym Mieście gdzie wypada drewniana kostka i dziura jest na dziurze. Chyba wiem co poradzić. Podobno pan Witold zamówił na potrzeby pamiętnej ankiety cukierki krówki za 10 tysięcy złotych. Może tymi krówkami pozalepiać ubytki w moście?
(2023.07.11)

info

15  
  15
50 moge dać
rezerw (2023.07.11)

info

0  
  2
@StefanW - Piszecie że to idealne miejsce dla PiS-u. Tak tylko się zastanawiam jakie to miejsce trzeba by przygotować dla tych którzy rządzili do 2015 roku ??? Zwłaszcza po tym jakie to fakty ich rządzenia pokazują programy "RESET" redaktora Rachonia. Ale do tych twardogłowych na pewno i tak to nie dociera. Woleliby by Polską rządziła Rosja byle tylko nie rządził nią PiS.
(2023.07.11)
Swoje frustracje wyładowujcie na siłowni albo biegając. Oto jakiś tekścik o normalnych działaniach samorządu momentalnie wzbudza aktywność polityczną. Po co się tak egzaltować, czyżby nie było innych problemów. Ot chociażby czy panna Węgiel ubiera się niewłaściwie, czy skecze w Mrągowie były śmieszne, jak kształtuje się sytuacja w kadrze narodowej naszych futbolistów, kto gości na trybunach w czasie spotkań panny Igi, jak ocenia się zmiany prowadzących programy w stacjach telewizyjnych, czy naprawdę mamy problemy małżeńskie w rodzinie państwa J. Jest przecież lato, a to czas relaksu i wypoczynku, gdzie jako najważniejsza sprawa mogą być paragony grozy. Więc te politykierstwo wyrzućcie na ubocze i żyjcie na luzie, bo już jesień zamuli Wam umysły całkowicie.
Antyzawałowiec. (2023.07.11)

info

6  
  2
Towarzyszu, dla was tak napdawde jest inne miejsce, ale nie wypada publicznie powiedziec. Na wymioty zbiera od takich jak ten wasz sponsor Sliwka. Zrec i wydalac. To jedyny cel pisowskiej zarazy. Nie wystarczy, ze nieudacznik dzieki malzonce z klanu Jojo Brudzinskiego sie ustawil na cale zycie, to malo. Nadal malo.
StefanW (2023.07.11)
PO chyba na microworkers zrobilo sobie kampanie musze poszukac albo ma mturku. Niesamowite jest jak nasze miasto zarzadza swoim majatkiem. Niszczy nie uzywa i sprzedaje za grosze. Taka odwrocona przedsiebiorczosc jak te budynki wojskowe na lotniczej. wszystko rozkradzione zniwzczone instalacje powypruwane ze scian i mozna teraz tym syfem zapuszczonym zawilgotnialym bez okien z grzybm handlowac. No po prostu bajka.
WuKa (2023.07.11)

info

5  
  2
@lol - Powiedz im prawdę to hejt poleci xD
lol (2023.07.11)
Za darmo bym nie wziął
(2023.07.11)

info

1  
  1
@yello - Do yello..... już tak jak wy, pisuary wszyscy bez wyjątku, począwszy od waszego guru ojca kota, szczekacie jadem, to nie macie równych sobie na całym świecie
komuch ale myślący (2023.07.11)