A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kto ma problem niech weźmie sobie kota ze schroniska będzie szefem.
@StefanW - profesor Lew Starowicz stwierdził ostatnio, że hejterzy mają małe członki i cierpią na impotencję. to tłumaczy ich zachowania.
pazerny polski kościół zwrócić watykanowi, rozwiązać konkordat, zdelegalizować sektę katopisowska i odesłać do ich przyjaciół putina i łukaszenki.
@Pisoinflacja - Cała świadomość i wiedza polityczna miernot bierze się z oglądania memów. Winszuję.
Masz rację ale większość idiotów tego nigdy nie zrozumie.
Ciekawe kto was finansuje popaprańce ?.... kacapy ? Za to wasze anty Polskie dziadostwo.
@Pisoinflacja - Czarni wszysto zagarną co im głupi rząd i naród dadzą. Chciwość Ich nie zna granic.
@nie..... - Ważne kto skończy
@komuch ale myślący - Z ciebie już nic nie będzie
1000 zł bym za to nie dał. Żartownisie w tym urzędzie
Z tą ceną odlecieli