UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
PO chyba na microworkers zrobilo sobie kampanie musze poszukac albo ma mturku. Niesamowite jest jak nasze miasto zarzadza swoim majatkiem. Niszczy nie uzywa i sprzedaje za grosze. Taka odwrocona przedsiebiorczosc jak te budynki wojskowe na lotniczej. wszystko rozkradzione zniwzczone instalacje powypruwane ze scian i mozna teraz tym syfem zapuszczonym zawilgotnialym bez okien z grzybm handlowac. No po prostu bajka.
WuKa