UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Swoje frustracje wyładowujcie na siłowni albo biegając. Oto jakiś tekścik o normalnych działaniach samorządu momentalnie wzbudza aktywność polityczną. Po co się tak egzaltować, czyżby nie było innych problemów. Ot chociażby czy panna Węgiel ubiera się niewłaściwie, czy skecze w Mrągowie były śmieszne, jak kształtuje się sytuacja w kadrze narodowej naszych futbolistów, kto gości na trybunach w czasie spotkań panny Igi, jak ocenia się zmiany prowadzących programy w stacjach telewizyjnych, czy naprawdę mamy problemy małżeńskie w rodzinie państwa J. Jest przecież lato, a to czas relaksu i wypoczynku, gdzie jako najważniejsza sprawa mogą być paragony grozy. Więc te politykierstwo wyrzućcie na ubocze i żyjcie na luzie, bo już jesień zamuli Wam umysły całkowicie.

Antyzawałowiec.

Anuluj