Kto kupi tę nieruchomość?

36
11.07.2023
Kto kupi tę nieruchomość?
fot. Anna Dembińska
Władze Elbląga wystawiły na sprzedaż budynek handlowo-usługowy wraz z działką przy ul. Okrzei. Jego wartość wyceniono na 478 tys. złotych.

Działka ma powierzchnię ok. 600 m kw., w budynku znajduje się kompleks pomieszczeń użytkowych, handlowych, biurowo-socjalnych wraz z kotłownią o łącznej powierzchni użytkowej 350 m kw. Stan techniczny budynku określono jako niedostateczny.

- Wymaga kapitalnego remontu i modernizacji. Wybudowany w 1968 r. w konstrukcji tradycyjnej, murowanej. Budynek wyposażony jest w następujące media komunalne; instalacja elektryczna 220V i teletechniczna, wodociągowa, kanalizacja sanitarna. System grzewczy CO z kotłowni w budynku – czytamy w dokumentacji przetargowej.

Cena wywoławcza nieruchomości (budynek wraz z działką i udziałem w sąsiedniej działce jako użytkowanie wieczyste) to 478,3 tys. złotych. Licytacja odbędzie się 11 września w Urzędzie Miejskim. A użytkowanie wieczyste związane z udziałem w sąsiedniej działce zostanie ustanowione do 1 sierpnia 2101 roku.

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Po co sprzedawać? Może przekazać kosciolowi
Pisoinflacja (2023.07.11)
Desperat
(2023.07.11)

info

12  
  0
Idealne na siedzibe pis, ale trzeba dorzucic kraty i drzwi zaspawac.
StefanW (2023.07.11)
@Pisoinflacja - Komu to przeszkadza? Tobie? I co zrobisz? Wstawisz kolejnego mema/screena?
lol (2023.07.11)
juz z rana płatne trolle PO w akcji plują jadem.
yello (2023.07.11)
-100 000 i ktoś się znajdzie.
Mój_stary (2023.07.11)

info

5  
  3
Na ciebie czekają, gumowe sciany, gumowe drzwi bez klamek i kraty w oknach.
(2023.07.11)

info

9  
  14
@Pisoinflacja - oj dałeś se poryć pałkę niekiepsko...
(2023.07.11)
@yello - A potem mówią że to PIS dzieli naród i pluje....
(2023.07.11)
a pis-dzielce zaczęli
nie..... (2023.07.11)