UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@StefanW - Piszecie że to idealne miejsce dla PiS-u. Tak tylko się zastanawiam jakie to miejsce trzeba by przygotować dla tych którzy rządzili do 2015 roku ??? Zwłaszcza po tym jakie to fakty ich rządzenia pokazują programy "RESET" redaktora Rachonia. Ale do tych twardogłowych na pewno i tak to nie dociera. Woleliby by Polską rządziła Rosja byle tylko nie rządził nią PiS.