UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PO chyba na microworkers zrobilo sobie kampanie musze poszukac albo ma mturku. Niesamowite jest jak nasze miasto zarzadza swoim majatkiem. Niszczy nie uzywa i sprzedaje za grosze. Taka odwrocona przedsiebiorczosc jak te budynki wojskowe na lotniczej. wszystko rozkradzione zniwzczone instalacje powypruwane ze scian i mozna teraz tym syfem zapuszczonym zawilgotnialym bez okien z grzybm handlowac. No po prostu bajka.
WuKa