UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dla mnie zaskoczenie, nie słyszałem wczesniej o żadnym konkursie na stanowisko dyrektora, dziwne, że tylko dwóch kandydatów w tym jeden zapalony jeżdziec konny. Rozumiem, że zarząd wojewodztwa tzn. marszałek, czyli PO..