UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jaki to wstyd odchodzić w atmosferze niechęci ludzkiej i uciesze ogółu z tego faktu! Dobra nauczka dla innych!!!
jaki to wstyd odchodzić w atmosferze niechęci ludzkiej i uciesze ogółu z tego faktu! Dobra nauczka dla innych!!!