UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba było z nim popracować, a potem się mądrzyć. Lepszy byłby instruktor yogi z Radomia, niż kolejny rok z Siedlerem.
Trzeba było z nim popracować, a potem się mądrzyć. Lepszy byłby instruktor yogi z Radomia, niż kolejny rok z Siedlerem.