A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chyba żartujesz!!. Krasulski ma dożywotnią inną fuchę !. Chcesz go pozbawić Pierwszego Łupieżowego RP!
Poczytaj na wikipedii jakim to żołnierzem był Pan Krasulski :DD
Ciekawe że ta remiza powstała na źle skomunikowanej części miasta, gdzie silnie działa deweloper i lobuje za drogą przez Bażantarię.
Podobnie się zadziało w Koszalinie. Czy lokalizacja w centrum miasta nie jest podstawą sprawnego dzialania straży pożarnej i co przeszkadzało zmodernizować modernistyczną remizę na Bema?
@Arek12@ - Strażacy nie są od sprzątania, służby drogowe to mają w obowiązku.
Same pisiorstwo, a komendant dziękował za ufundowanie Sztandaru Elblążanom i mieszkańcom powiatu elbląskiego a to ciekawe? A w czyim imieniu przybijali "znaczek" na drzewcu Sztandaru panowie Wójcik i Parzych?
a Wróbel gdzie
W związku z nową lokalizacją Państwowej Straży Pożarnej w tym a nie innym miejscu uprasza się mieszkańców miasta Elbląg i powiatu elblaskiego o niezglaszanie zdarzeń typu pożary, wypadki drogowe itp żadnych zdarzeń w godzinach 7.00 - 17.00.W. w.zdarzenia należy planować w pozostałych godzinach. W podanej strażacy nie są w stanie wyjechać ze strażnicy, przebić się przez długie korki na wąskich uliczkach Bema lub Łęczyckiej i dojechać o czasie na miejsce. (Bsp)
to idź do okulisty