UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciekawe że ta remiza powstała na źle skomunikowanej części miasta, gdzie silnie działa deweloper i lobuje za drogą przez Bażantarię. Podobnie się zadziało w Koszalinie. Czy lokalizacja w centrum miasta nie jest podstawą sprawnego dzialania straży pożarnej i co przeszkadzało zmodernizować modernistyczną remizę na Bema?
Marta P.