UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe że ta remiza powstała na źle skomunikowanej części miasta, gdzie silnie działa deweloper i lobuje za drogą przez Bażantarię. Podobnie się zadziało w Koszalinie. Czy lokalizacja w centrum miasta nie jest podstawą sprawnego dzialania straży pożarnej i co przeszkadzało zmodernizować modernistyczną remizę na Bema?

Marta P.

Anuluj