UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Same pisiorstwo, a komendant dziękował za ufundowanie Sztandaru Elblążanom i mieszkańcom powiatu elbląskiego a to ciekawe? A w czyim imieniu przybijali "znaczek" na drzewcu Sztandaru panowie Wójcik i Parzych?
kij