37
17.05.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A Ci co z, a, p. i.e, r, d. a.l. a.j, ą w hipermarkecie za minimalną krajową są gorsi? Strażacy, policja wojsko i inne służby mundurowe na usługach rządów są lepsi?
(2023.05.17)

info

13  
  13
Czarny pasożyt i msza hahah
(2023.05.17)

info

6  
  6
Łupierzowy też był z kompotem
(2023.05.17)

info

11  
  2
Straż na Łęczyckiej, nowa komenda Policji na Zatorzu?.... przypadek, że te lokalizacje są takie?
Ggcxs (2023.05.17)

info

5  
  2
@Arek12@ - PSP nie jest służbą sprzątającą drogi, ale jest służbą ratowniczą. Za sprzątnięcie miejsca wypadku jest odpowiedzialna służba drogowa, bądź firma która zabiera auta po wypadku, ponieważ w cenie mają ujęte sprzątanie miejsca zdarzenia.
Wesoły (2023.05.17)
Dla stażaków słowa chwały, szacunku I podziękowania, dla władz- słowa drwiny, krytyki za ogromną opieszałoś. Ta strażnica już była odbierana z " pompą" kilka lat temu, sam wódz przecinał wstęgę I co znowu odgrzewane kotlety, to jest bardzo śmieszne I jednocześnie żałosne. Trzeba było czekač kolejne kilka lat, żeby znowu otworzyć nową tą samą strażnicę, choć już nie jest już ona taka nowa. , I co za kilka lat znowu to samo?, będziemy otwierać nową strażnicę, bo wyremontowano chodnik, o tą śmieszność sami zabiegacie I ją pielęgnujecie, bo to komusze dziecko!!!
antykom. (2023.05.17)

info

7  
  1
A prezenty dla nowej straznicy w Elblągu to gdzie. Co olsztyn zabrał wszystko. I co posłowie z Elbląga nie załatwiliście prezentów dla strażnicy. WSTYD.
(2023.05.17)

info

7  
  0
czekamy na nową bazę pogotowia w Stagniewie, trzeba się natrudzić aby ulokować właściwie ważne dla życia mieszkańców miasta instytucje,
Stagniewo czeka (2023.05.17)

info

1  
  0
Widzę, że Łupieżowy RP.. też był.. po co ?, bo wybory tuż tuż?.. Ten człowiek nic nie zrobił dla Elbląga!
Jcucyxyx (2023.05.18)

info

4  
  3
Wspaniała uroczystość zwłaszcza z udziałem naszego posła być może w przyszłości ministra Obrony Narodowej Pana Krasulskiego, który jako były żołnierz może służyć swoją ogromną i profesjonalną wiedzą i zapewnić bezpieczeństwo Polaków po dymisji Pana Błaszczaka, który nie sprawdził sie na stanowisku służbowym i pokłócił z oficerami wojska polskiego, a nawet z oficerami, bardzo ważne aby Pana Błszczaka zastąpił Pan Krasulski bo on zapewni rozwój jednostek wojskowych i powoła do życia port marynarki wojennej w Elblągu czego oczekują mieszkańcy miasta.
(2023.05.18)