A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A Ci co z, a, p. i.e, r, d. a.l. a.j, ą w hipermarkecie za minimalną krajową są gorsi? Strażacy, policja wojsko i inne służby mundurowe na usługach rządów są lepsi?
Czarny pasożyt i msza hahah
Łupierzowy też był z kompotem
Straż na Łęczyckiej, nowa komenda Policji na Zatorzu?.... przypadek, że te lokalizacje są takie?
@Arek12@ - PSP nie jest służbą sprzątającą drogi, ale jest służbą ratowniczą. Za sprzątnięcie miejsca wypadku jest odpowiedzialna służba drogowa, bądź firma która zabiera auta po wypadku, ponieważ w cenie mają ujęte sprzątanie miejsca zdarzenia.
Dla stażaków słowa chwały, szacunku I podziękowania, dla władz- słowa drwiny, krytyki za ogromną opieszałoś. Ta strażnica już była odbierana z " pompą" kilka lat temu, sam wódz przecinał wstęgę I co znowu odgrzewane kotlety, to jest bardzo śmieszne I jednocześnie żałosne. Trzeba było czekač kolejne kilka lat, żeby znowu otworzyć nową tą samą strażnicę, choć już nie jest już ona taka nowa. , I co za kilka lat znowu to samo?, będziemy otwierać nową strażnicę, bo wyremontowano chodnik, o tą śmieszność sami zabiegacie I ją pielęgnujecie, bo to komusze dziecko!!!
A prezenty dla nowej straznicy w Elblągu to gdzie. Co olsztyn zabrał wszystko. I co posłowie z Elbląga nie załatwiliście prezentów dla strażnicy. WSTYD.
czekamy na nową bazę pogotowia w Stagniewie, trzeba się natrudzić aby ulokować właściwie ważne
dla życia mieszkańców miasta instytucje,
Widzę, że Łupieżowy RP.. też był.. po co ?, bo wybory tuż tuż?.. Ten człowiek nic nie zrobił dla Elbląga!
Wspaniała uroczystość zwłaszcza z udziałem naszego posła być może w przyszłości ministra Obrony Narodowej Pana Krasulskiego, który jako były żołnierz może służyć swoją ogromną i profesjonalną wiedzą i zapewnić bezpieczeństwo Polaków po dymisji Pana Błaszczaka, który nie sprawdził sie na stanowisku służbowym i pokłócił z oficerami wojska polskiego, a nawet z oficerami, bardzo ważne aby Pana Błszczaka zastąpił Pan Krasulski bo on zapewni rozwój jednostek wojskowych i powoła do życia port marynarki wojennej w Elblągu czego oczekują mieszkańcy miasta.