A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co tam robił ten tuman Krasula?????
Roztaczał blask potęgi i chwały oraz jaśniał majestatem.
Ciekawe polskie nazwisko.
Przez ciekawość się zapytam: Jaki jest obszar który obsługuje ta strażnica?
A 200 000 POLAKÓW (przeważnie to dzieci, kobiety i starcy) wyrżniętych jak zwierzęta na Kresach nadal bez grobów i pamięci....
Milczenie o tych ofiarach jest bardzo wymowne. Nie pasują do, ,aktualnej chwili, ,... Zapamiętajcie to!
Zamiast przedstawić wizję rozwoju to wygrzebia(cześć jego pamięci) kogoś co nie ma nic wspólnego z nowoczesnym pożarnictwem!
Z tyłu jest dawne boisko, zamiast pokazu ćwiczeń, pikniku dla obywateli.. to akademia jak z PRL... Masakra
A Ci co z, a, p. i.e, r, d. a.l. a.j, ą w hipermarkecie i innych zawodach za minimalną krajową są gorsi? Strażacy, policja wojsko i inne służby mundurowe na usługach rządów są lepsi?