UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W związku z nową lokalizacją Państwowej Straży Pożarnej w tym a nie innym miejscu uprasza się mieszkańców miasta Elbląg i powiatu elblaskiego o niezglaszanie zdarzeń typu pożary, wypadki drogowe itp żadnych zdarzeń w godzinach 7.00 - 17.00.W. w.zdarzenia należy planować w pozostałych godzinach. W podanej strażacy nie są w stanie wyjechać ze strażnicy, przebić się przez długie korki na wąskich uliczkach Bema lub Łęczyckiej i dojechać o czasie na miejsce. (Bsp)